CO Z CZARTERAMI W CZASIE EPIDEMII ?

NOWE REZERWACJE

 1. rezerwacje jachtów Chorwacji, jest możliwe, bez ograniczeń.
 2. zaproponujemy najlepsze możliwe ceny z uwzględnieniem wszystkich upustów armatorskich i dodatkowymi zniżkami od Laguny.
 3. wstępna blokada jachtów, bez zobowiązania finansowego, przez 7 dni.
 4. gwarancje bezproblemowej zmiany terminu czarteru w przypadku, gdy sytuacja epidemiologiczna uniemożliwiła zrealizowanie czarteru (granice, kwarantanna…..)
 5. gdy czarter w uzgodnionym terminie nie będzie niemożliwy, opłata rezerwacyjna nie przepada i może być wykorzystana w innym terminie (u tego samego armatora).

Opłaciłeś już SWÓJ czarter:

 • Jeżeli opłaciłeś już swoją rezerwację, to w przypadku braku możliwości dotarcia na miejsce odbioru jachtu z przyczyn formalnych,  w terminie jego odbioru, proponujemy przeniesienie rezerwacji na inny termin, w pierwszej kolejności w sezonie 2020.
 • Jeżeli nie będzie to technicznie możliwe, zaproponujemy przeniesienie terminu na sezon 2021 lub wystawienie Vouchera do wykorzystania w innym terminie.
 • W przypadku przeniesienia na droższy termin należy dopłacić różnicę w cenie. W przypadku przeniesienia na tańszy termin różnica nie jest zwracana.

Uwaga: operatorzy stosują różną politykę reagowania na COVID-19, w niektórych przypadkach propozycje mogą się różnić od podanych powyżej.

brak możliwości dotarcia DO BAZY CZARTEROWEJ TO:

 • zachorowanie w wyniku epidemii
 • objęcie kwarantanną
 • zamknięcie granic, lotnisk lub portów w kraju klienta, lub kraju docelowym
 • zamknięcie bazy czarterowej lub miejscowości, okręgu itp. w której się znajduje
 • powyższe musi stanowić realne zagrożenie w terminie czarteru – to, że teraz są ograniczenia w podróżowaniu, nie ma wpływu na czartery, które mają odbyć się za kilka miesięcy

Sytuacja zmienia się dynamicznie i ciężko przewidzieć jak się potoczy i jakie rozwiązania będą optymalne. Radzimy jednak zachować spokój i podejmować rozsądne decyzje. Nastała wiosna, niebawem zacznie się lato i wirus prawdopodobnie przestanie nam zagrażać.